Drukuj Drukuj

Ogłoszenia duszpasterskie 12 maja 2024 r. – VII Niedziela Wielkanocna

  1.  Za posprzątanie Kościoła na piątkową Uroczystość dziękuje: Kolejce sprzątających oraz  za generalne posprzątanie Kościoła jak również terenu wokół, czyszczenie kostki, dekoracje na dzisiejszą uroczystość rodzicom dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Św.
  2. Maj to miesiąc poświęcony modlitwie do naszej Matki Maryi, Nabożeństwa Maryjne codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00 w kościele parafialnym, natomiast w kaplicy po mszy o godz. 17.00. Dziękuje wszystkim którzy gromadzą się w naszych Kościołach szczególnie dziękuje rodzicom którzy przychodzą na modlitwę ze swoimi dziećmi i młodzieżą.
  3. Dziękuję za dary ołtarza rodzicom Dzieci I Komunijnych w postaci ornatów i kadzielnicy.
  4. Informuję że za tydzień będziemy przezywali Uroczystość Odpustową w naszej parafii. W sobotę 18.05. godz.18.00 Msza na cmentarzu w intencji naszych zmarłych (wraz z różańcem wspominkowym rocznym), w Niedzielę Zesłania Ducha Św. Porządek Mszy Św. Niedzielny. Drugi Dzień Zielonych Świąt Odpust parafialny Msza o godz. 18.00, przed Mszą św. śpiew godzinek po niej procesja, tego dnia dzieci będą przeżywały również rocznicę I Komunii Św. Proszę już dziś zaplanować sobie czas na modlitwę i spowiedź Św. Zadbajcie o groby bliskich na cmentarzu, odświeżyć feretrony, chorągwie, figury które niesiemy w procesji oraz poduszeczki i różaniec które będą niosły dzieci( rodzice dzieci).
  5. Ofiary zebrane dziś na tace są przeznaczone na budownictwo sakralne. Bóg zapłać.
  6. Bóg zapłać a ofiary na potrzeby odpusty dwa razy po 200 zł.