Drukuj Drukuj

Ogłoszenia duszpasterskie 31 grudnia 2023 r. – Niedziela Świętej Rodziny

 1. W tym tygodniu przypadają, pierwszy piątek miesiąca i pierwsza sobota miesiąca. W piątek przed południem odwiedziny chorych i starszych parafian z Komunią Świętą, a po porannej Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz okazja do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Natomiast w pierwszą sobotę wspólny różaniec wynagradzający po porannej Mszy św.
 2. W najbliższą sobotę, 6 stycznia, świętować będziemy Objawienie Pańskie. Msze święte według porządku niedzielnego, na zakończenie których pobłogosławię kredę i kadzidło, by oznaczyć nasze mieszkania. W przyszłą niedzielę zaś Kościół obchodzi święto Chrztu Pańskiego, który kończy w liturgii okres Narodzenia Pańskiego, po sumie Pan Jezus zaprasza na tort z okazji swojego chrztu wszystkie dzieci.
 3. Za posprzątanie Kościoła dziękuję: Krystynie Malesie, Anecie Kucharczyk, Teresie Kuźmie, Krystynie Szczęch, Justynie Iwanek, Elżbiecie Budzyńskiej, Małgorzacie Krupie, Karolinie Jabłońskiej.
 4. Informuję, że kolędę rozpoczniemy 2 stycznia od Górki Lubartowskiej; od godz. 15:00
  – 02.01 od Państwa Wójcik do Budzyńskich
  – 03.01 od Państwa Baran do Ciechowski
  – 04.01 od Państwa Włoch do Krekora
  – 05.01 od Państwa Niedziela do Szczechów (Sławomira).
 5. Od 1 do 30 stycznia Msza św. gregoriańska za Pawła Czarnatę.
 6. Zachęcam do odwiedzin naszej strony internetowej: https://parafia.tarło.eu
 7. Prasa Katolicka do nabycia u Pana Kazimierza.