Drukuj Drukuj

Ogłoszenia Parafialne 26 listopada – Niedziela Chrystusa Króla

  • Dziękuję za posprzątanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę rodzinom: Wójcik, Kwasek, Sidor, Wójcik.
  • Najbliższy piątek, sobota i niedzielą są pierwszymi rozpoczynającego się miesiąca: Zapraszam w piątek do uczestnictwa w spowiedzi i Komunii Św. Wynagradzającej NSJ a w sobotę Niepokalanemu Sercu Maryi. W niedziele wystawienie NS po sumie w czasie której polecać będziemy zmarłych w wypominkach rocznych.
  • W przyszłą niedzielę po Sumie i Wystawieniu NS zmiana tajemnic różańcowych i spotkanie Róż Żywego Różańca.
  • Na 6 grudnia zaprosiłem do nas św. Mikołaja; Powiedział, że ks. Proboszcz jest już za stary na prezenty, ale mam w jego imieniu dowiedzieć się czy w naszej parafii mieszkają dzieci które zasługują na prezenty od Niego, dlatego w przyszłą niedzielę pomocnicy biskupa Mikołaja będą przyjmować rodziców na rozmowy na temat ich dzieci. Ja zgłosiłem wszystkie dziewczynki ze scholi i ministrantów, aby pomagały `Mikołajowi w trakcie rozdawania prezentów.
  • Za tydzień rozpoczniemy Adwent, niech owocem naszego przygotowania duchowego w parafii będzie śpiew Godzinek o godzinie 7.30 a w tygodniu uczestniczenie w Mszach Roratnich sprawowanych od poniedziałku do soboty o godzinie 7.00 rano. Proszę dzieci o przygotowanie lampionów. Dorośli przynoszą ze sobą świece.
  • Również w przyszłą niedzielę poświęcimy opłatki na stół wigilijny z którymi nasi rani udadzą się do waszych domów. Zaczynamy również zbiórkę na organy w naszym Kościele oraz w kaplicy w górce na ołtarz i ambonę. Bardzo proszę o życzliwe przyjęcie naszych radnych a za składane ofiary jako wspólnota parafialna składamy wzajemnie sobie serdeczne Bóg zapłać.
  • W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła Ś.P. + Irena Wasak, Wieczny Odpoczynek.