Drukuj Drukuj

Ogłoszenia duszpasterskie 5 maja 2024 r. – VI Niedziela Wielkanocna

  1.  Za posprzątanie Kościoła na piątkową Uroczystość dziękuje: Kondrat Helenie i Annie. Bieniasz Krystynie i Annie. Za przygotowanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę dziękuje Danił Marioli, Tarnas Iwonie, Dziedzic Agnieszce i Mariuszowi, Dziedzic Małgorzacie, Danił Piotrowi.
  2. Maj to miesiąc poświęcony modlitwie do naszej Matki Maryi, Nabożeństwa Maryjne codziennie po Mszy św. o godzinie 18.00 w kościele parafialnym, natomiast w kaplicy po mszy o godz. 17.00. Dziękuje wszystkim którzy gromadzą się w naszych Kościołach szczególnie dziękuje rodzicom którzy przychodzą na modlitwę ze swoimi dziećmi i młodzieżą.
  3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Aleksandra Wójcik panna zamieszkała w Kol. Tarło oraz Chruścik Jarosław z parafii św. Anny w Kijanach. Zapowiedz II.
  4. Za tydzień w naszej parafii I Komunia Święta dzieci ze szkoły w Tarle i Górce Lubartowskiej o godz. 11.00 W piątek o godzinie 17.00 Nabożeństwo pokutne i spowiedź dla dzieci ich rodziców i rodzin.
  5. Informuję ze za dwa tygodnie będziemy przezywali Uroczystość Odpustową w naszej parafii. W sobotę 18.05. godz.18.00 Msza na cmentarzu w intencji naszych zmarłych (wraz z różańcem wypominkowym rocznym), w Niedzielę Zesłania Ducha Św. Porządek Mszy Św. Niedzielny. Drugi Dzień Zielonych Świąt Odpust parafialny Msza o godz. 18.00 po niej procesja, tego dnia dzieci będą przeżywały również rocznicę I Komunii Św. Proszę już dziś zaplanować sobie czas na modlitwę i spowiedź Św. Zadbajcie o groby bliskich na cmentarzu.
  6. Bóg zapłać za składane w dniu dzisiejszym ofiary na tacę przeznaczone na Seminarium Duchowne w Lublinie.